20170505_aktuality_2

násilí nový 20165.5.2017

Muž v metru se chtěl pomocí výhružek zmocnit cizího batohu

Zabitím vyhrožoval muž mladíkovi, pokud mu nevrátí batoh. Batoh však nepatřil jemu. Incident se odehrál při jízdě v metru.

Strážníci hlídkového útvaru během své kontrolní činnosti ve stanici metra Hůrka při nástupu do soupravy zaznamenali v neděli večer incident mezi mužem se zanedbaným zevnějškem a mladíkem. Starší vyhrožoval mladšímu usmrcením v případě, že mu nevrátí batoh. Mladší z dvojice na dotaz strážníků uvedl, že batoh je jeho a má v něm své osobní věci, což potvrdil ukázkou obsahu. Starší muž se stále domáhal zavazadla, s tím, že patří jemu a má v něm své osobní doklady. Svým chováním působil dojmem osoby pod vlivem alkoholu. Svědek incidentu potvrdil tvrzení mladíka. Všichni zúčastnění opustili soupravu metra v Radlické stanici. Vzhledem k tomu, že starší muž se výhružkami nadále domáhal svého a hrozil, že se v budoucnu batohu zmocní za použití násilí, byla na místo přivolána Policie České republiky, která si celou záležitost převzala. 

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

titulka zari 2017

V novém čísle vám přinášíme reportáž z Obvodního ředitelství Praha 11, dále pohled na možné využití elektromobilů u MP, novelizaci Tabákového zákona a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)