20170505_aktuality_4

strázník novy 20165.5.2017

 FOTO 

Drogově  závislý muž bez domova ukrýval v batohu cenné nářadí

Nervózním chováním a snahou skrýt se na sebe upoutal pozornost muž, který nebyl schopen prokázat svou totožnost. Vysvětlení původu cenného obsahu zavazadla neznělo příliš věrohodně, pro jistotu byl předán Policii ČR.

Strážníci z hlídkového útvaru městské policie dnes ráno před čtvrtou hodinou ranní při kontrolní činnosti si všimli muže, který se po spatření hlídky snažil ukrýt za autobusovou zastávku Malešická továrna. Vykazoval známky nervozity a nebyl schopen prokázat svou totožnost. Strážníci se rozhodli muže předvést na Policii ČR k ověření totožnosti. Provedli kontrolu na přítomnost zbraně, při čemž ve velkém batohu objevili různé druhy nářadí ve vyšší cenové relaci. Dotyčný vysvětloval, že je půjčené od kamaráda a bude ho užívat k výrobě součástek ke svému kolu. Vzhledem k tomu, že hlídka muže již z minulosti znala, pojala podezření, že by obsah batohu mohl pocházet z trestné činnosti. Čtyřiatřicetiletý „noční kutil“ byl předán kolegům z Policie České republiky.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

titulka zari 2017

V novém čísle vám přinášíme reportáž z Obvodního ředitelství Praha 11, dále pohled na možné využití elektromobilů u MP, novelizaci Tabákového zákona a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)