94A5617

Strážníci pražské městské policie se v rámci kontrolní činnosti zaměří na dodržování veřejného pořádku, zejména vyhlášek hl. m. Prahy zakazujících rozdělávání ohně ve veřejné zeleni a popíjení alkoholu na veřejnosti v místech, kde je to

titulka auto usra 2017

Kynologové pražské městské policie dostali nové speciální vozidlo. Využívat ho budou strážníci ze záchranné kynologické skupiny, která je zařazena do Integrovaného záchranného systému České republiky.

Strážníci psovodi jsou také členy USAR

radiostanice1Městská policie hl. m. Prahy může obměnit zastaralé radiostanice a doplnit chybějící technologie radiového systému. Rada schválila výběr nejvhodnější nabídky a uzavření kupní smlouvy.

 

Předmětem veřejné zakázky pod názvem „Dodávka

hyundai tucsonCelkem 54 vozů dodá společnost Hyundai Motor Czech Městské polici hlavního města Prahy. Konkrétně půjde o 38 modelů Hyundai i30 kombi a 16 modelů Tucson.

Dodání je v plánu v polovině roku 2017. Flotila vozů Hyundai Městské policie

jehla 2017Pražští strážníci zopakovali svou výzvu vůči kolegům z dalších měst. Do celorepublikové akce JEHLA, kterou si poprvé společně vyzkoušelo 8 městských a obecních policií loni na podzim, se zapojili další strážníci.

V úterý 18. dubna spojí

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

titulka zari 2017

V novém čísle vám přinášíme reportáž z Obvodního ředitelství Praha 11, dále pohled na možné využití elektromobilů u MP, novelizaci Tabákového zákona a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)