Hyundai dodá další vozy Městské policii Praha

hyundai tucsonCelkem 54 vozů dodá společnost Hyundai Motor Czech Městské polici hlavního města Prahy. Konkrétně půjde o 38 modelů Hyundai i30 kombi a 16 modelů Tucson.

Dodání je v plánu v polovině roku 2017. Flotila vozů Hyundai Městské policie Praha se tak rozšiřuje, protože již loni pražští strážníci  dostali prvních 40vozů Hyundai i30 do užívání. 

Těší mne, že si Městská policie Praha znovu vybrala k užívání naše kvalitní a bezpečné vozy. Hyundai tak vítězstvím v tomto výběrovém řízení opět potvrzuje svou kompetenci významného dodavatele privátní i státní firemní klientely" uvedl ředitel společnosti HMCZ Vladimír Vošický.

Nákupem nových vozidel obměníme další část starého vozového parku, který naši strážníci využívají. S vozy Hyundai máme velmi dobré zkušenosti a jsem rád, že do naší flotily přibydou další,“ poznamenal ředitel městské policie Eduard Šuster.

Vozy pro Městskou policii Praha vyrobí závod Hyundai Motor Manufacturing Czech v moravskoslezských Nošovicích. Jedná se o modely Hyundai i30 kombi 1.6 GDI o výkonu 99kW (135k) se sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou s automatickým řazením za cenu 273 660,33 Kč bez DPH a Hyundai Tucson se vznětovým motorem 2,0 CRDi s výkonem 135 kW vybaveným automatickou šestistupňovou převodovkou a pohonem 4x4 za cenu 396 929,75 Kč bez DPH. 

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

titulka zari 2017

V novém čísle vám přinášíme reportáž z Obvodního ředitelství Praha 11, dále pohled na možné využití elektromobilů u MP, novelizaci Tabákového zákona a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)